ВидеоНовиниСпортСъбития

Децата от ФК „Чавдар“ превзеха Правец

Децата от ФК „Чавдар“ Бяла Слатина разгромиха всичките си съперници на футболният турнир „Купа Правец 24“ през изминалия уикенд. Водените от Георги Манолиу футболисти не оставиха шансове на другите отбори и заслужено донесоха купата у дома.

За трофея в Правец се бориха общо осем отбора, разделени в две групи.

Чавдар записаха три последователни победи в своята група срещу отборите на ФК „Академия Мургаш“, ФК „Балкан“ и ОФК „Правец“, съответно с 11:0, 15:0 и 2:0.

На финала малките футболисти победиха първенецът от другата група ФК „Локомотив“ Мездра с резултат 2:0.

Ния Попова получи индивидуална награда за голмайстор на турнира с отбелязани девет попадения.

В турнирът „Купа Правец 24“ участие взеха и отборите на ФК „Козаро“, ПФК „Етрополе“ и ОФК „Костенец“.

Днес на провелия се турнир “Купа Правец 24”,Чавдар Бяла Слатина спечели 1 во място.При изиграни четири мача-30 вкарани гола и 0 допуснати.Браво,шампиони!⚽️🥇🏆🥇🏆